w-seeria

W-SEERIA KOMBAINID

 W-seeria kombaini trükis

John Deere W-seeria – saagikoristus rekordkiirusel

Kui vajad kombani, millel on suur jõudlus erinevate kultuuride ning koristustingimuste jaoks, siis on W-seeria just sinu jaoks.

  • Ruumikas Deluxe kabiin
  • Kuni 11 000 liitrit mahutavusega terapunker
  • Parim tera kvaliteet

Alustage uut lõikusaega kombainiga, mis võimaldab Teil hõlpsasti saada suurima saagi ka rasketes tingimustes. Uus W-seeria mitte ainult ei tõsta teie tootlikkust ja tõhusust, vaid parandab ka terade ja põhu kvaliteeti. Võite selles igas olukorras kindel olla.

Peksusüsteem

W-seeria kõrgetasemeline ja tõestatud tehnoloogia tagab sujuva materjali pealevoolu kõigis koristustingimustes, silmapaistva jõudluse ning suurepärase põhu kvaliteedi. Vili siseneb suurde 660 mm, 10 peksulatiga trumlisse, mis saab töötada kuni 25% aeglasemalt kui konkureerivatel masinatel. Samal ajal tagab see väga efektiivse väljapeksu ja esmaklassilise tera ning põhu kvaliteedi. Kiiresti rakendatav ohtelatt aitab väljapeksule kaasa muutes seda 10% efektiivsemaks just odra koristusel. Nii ei kaota te väärtuslikku peksupindala. Lisaks on uuel W-seeria peksusüsteemil uuenenud puistajate geomeetria. Samuti on need on oma eelkäijast 18 cm pikemad.

Vaata peksusüsteemi tööpõhimõtet täpsemalt videost.

Puhastussüsteem

Uus puhastussüsteem on oma eelkäijast 41% suurem, kuid kergem tänu kergmaterjalidele.

6 suure tootlikkusega tigukonveierit tagavad aktiivse viljavoolu kallakutel ja rasketes koristustingimustes, mis tähendab, et puhastit saab optimaalselt koormata ka niisketes ja kleepuvates tingimustes. Kaks ventileeritud astet jagavad aganate tõhusa eraldamise. Kõige olulisem pole mitte astmete kõrgus ega arv, vaid õhurõhu- ja hulga tasakaal, mille saavutamiseks on tehtud hulgaliselt katseid. Innovaatiline tuuliku disain tagab õhuvoolu kuni 740 m3 minutis ja levitab õhu kogu laiuses ühtlaselt laiali. Suur õhuhulk koos uue õhuvoolu ja suure sõelapinnaga muudavad täiendavad kalde kompenseerimise funktsioonid ebavajalikuks.

Vaata puhastussüsteemi tööd täpsemalt videost.

Ergonoomiline kabiin – mugav nagu elutoas!

Suurepärase nähtavusega ruumikas kabiinis saate koos kaassõitjaga ennast mugavalt tunda. Ja mis kõige olulisem – see on uskumatult vaikne.
Kõik juhtseadised on loogiliselt kasutatavad ja kergesti leitavad. Pikkadeks koristuspäevadeks on kaasa võimalik võtta joogid ja söögid kogu päevaks. Tahvelarvuti või nutitelefoni hoiustamiseks on olemas spetsiaalsed hoidikud.

Lisaks teeb töötamise mugavaks vaade heedrile. Vaatenurk on suur, tagamaks nähtavuse heedrile ilma, et peaksite selleks üle rooli kiikama. 

JDLink Telemaatika

Interaktiivne kombaini reguleerimissüsteem ICA on abiks kombaini optimeerimisel. Jagades kaugjuurdepääsu RDA kaudu oma ekraanipilti, saate oma edasimüüjalt telefoni teel abi. Ning tänu Autotrack automaatroolimisele, mis sisaldub Connected Combine paketis saate pingevabalt istuda ja lihtsalt edasi koristada.

 

 W-seeria kombainide mudelivalikus on 2 mudelit:

  • W650 – 335 hj – terapunkri maht 9000 / 11 000 liitrit – 6 klahvpuisturit
  • W660 – 366 hj – terapunkri maht 9000 / 11 000 liitrit – 6 klahvpuisturit

Küsi pakkumist või helista müügimehele

Marten Musta

Marten Musta

Saagikoristusmasinate ja taimekaitsepritside tootejuht
Tartu esindus

+372 512 2664
E-post

Maiko Teller

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa
Jüri esindus

+372 5865 0051
E-post

Tiit Aasna

Tiit Aasna

Müügiesindaja
Ida-Virumaa ja Tartumaa
Tartu esindus

+372 5855 2656
E-post

Kristjan Kokk

Kristjan Kokk

Müügiesindaja
Jõgeva- ja Viljandimaa
Tartu esindus

+372 5359 5063
E-post

Priit Valts

Priit Valts

Müügiesindaja
Järvamaa ja Lääne-Virumaa
Türi esindus

+372 5910 8444
E-post

Rene Post

Rene Post

Liikurhekseldite tootejuht, müügiesindaja Harju- ja Raplamaa
Jüri esindus

+372 5385 2455

E-post

Raido Rätsep

Raido Rätsep

Müügiesindaja
Põlva-, Valga- ja Võrumaa
Tartu esindus

+372 5308 1810
E-post