TOIMINGUKESKUS

JOHN DEERE TOIMINGUKESKUS

Operations Centeris aadressil MyJohnDeere.com on teil oma põldude ülevaade alati taskus. Süsteemi on lihtne kasutada ning selle abil olete oma masinate, põldude ja juhtidega hõlpsalt ühenduses.

Kasutage Operations Centerit oma põllutööde kõigi aspektide tõhustamiseks. 

Masina teave:
kus mu masinad on ja kas need on tööks valmis? Rakendus MyOperations näitab teile iga masina asukohta, selle asukohaajalugu, kütusetaset ja aktiivseid diagnostikakoode.

Tööde jälgimine:
kas külvamine on juba lõppenud ja masin teel järgmisele põllule? Rakendusega MyOperations pääsete tuhandetest telefonikõnedest ja säästate aega olulisemate asjade tegemiseks.

Juhtmevaba andmeedastus:
kuidas saaksin andmed oma masinatest kätte ilma mälupulga abita? Dokumenteeritud andmed edastatakse praktiliselt reaalajas üle juhtmevaba ühenduse rakendusse MyOperations ja Operations Centerisse, sh isegi teiste tootjate ISOBUS-liidesega haakeriistadest. Dokumenteerimine on nüüd lihtne!

Ettevõte teie taskus:
mida on vaja, et kõik mu põllud oleksid rakenduses MyOperations? See käib lihtsalt. Saate oma põllupiirid mugavalt mõne klõpsuga importida näiteks allsüsteemidest. Põlde näidatakse rakenduses eri värvidega olenevalt sellest, millised tööd viimati lõpetati. Nii on teil kõigest ideaalne ülevaade.

Lihtne dokumenteerimine:
kas ma pean üksikasjalike dokumenteeritud andmetega kaartide vaatamiseks minema kontorisse? Enam mitte. Saate neid rakenduses vaadata praktiliselt reaalajas, sh isegi teiste tootjate ISOBUS-liidesega haakeriistade kohta. Samuti saate need otse rakendusest eksportida.

Täppispõllundus on nüüd lihtne:
mida ma kõigi nende andmetega peale hakkan? Milline on minu eri põllukultuuride saagikus omavahel võrreldes? Rakendus MyOperations sordib ja näitab automaatselt kõiki selliseid andmeid, nii et faktide põhjal otsustamine pole kunagi varem olnud nii lihtne.

Andmeid saab ISOXML-vormingus* importida/eksportida kõikide ühilduvate süsteemidega, nt teiste tootjate masinaekraanid või põlluhaldussüsteemid. DataConnect võimaldab isegi andmete otsest vahetamist süsteemidega Claas Telematics, 365 Farmnet, AFS Connect (Case IH), MyPLM Connect (New Holland) ja S-Fleet (Steyr). Liideste kaudu on loodud ühendus enam kui 100 tarkvaraettevõttega, kes pakuvad Operations Centeris olevate andmete põhjal lisateenuseid.

Teil on alati täielik kontroll oma andmete üle. Otsustate ise, kui palju ja kellega oma andmeid jagada. Saate isegi juba väljastatud pääsuõigusi soovi korral igal ajal muuta või eemaldada. Kõik süsteemis olevad andmed on kaotsimineku ja varguse eest turvaliselt kaitstud sama tehnoloogiaga, mida kasutatakse internetipankades.

*Alates 2020. aasta teisest poolest.

Registreeri oma tasuta konto MyJohndeere.com lehel või võta ühendust tugiteenuste spetsialistiga:
Andres Jassik, tel +372 527 6532 / andres.jassik@wihuriagri.com

Küsi pakkumist või helista müügimehele

Andres Jassik

Andres Jassik

Tugiteenuste spetsialist
Tartu esindus

+372 527 6532
E-post

Kristjan Reinhold

Kristjan Reinhold

Müügiesindaja
Põlva-, Valga- ja Võrumaa
Tartu esindus

+372 5308 1810
E-post

Simo Soop

Simo Soop

Aia-, golfi- ja kommunaaltehnika, Harju- ja Raplamaa
müügiesindaja
Jüri esindus

+372 5591 5117

E-post

Marek Peensalu

Marek Peensalu

Traktorite tootejuht
Jüri esindus

+372 5307 7684
E-post

Maiko Teller

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa
Jüri esindus

+372 5865 0051
E-post

Tiit Aasna

Tiit Aasna

Müügiesindaja
Ida-Virumaa ja Tartumaa
Tartu esindus

+372 5855 2656
E-post

Kristjan Kokk

Kristjan Kokk

Müügiesindaja
Jõgeva- ja Viljandimaa
Tartu esindus

+372 5359 5063
E-post

Priit Valts

Priit Valts

Müügiesindaja
Järvamaa ja Lääne-Virumaa
Türi esindus

+372 5910 8444
E-post