7R SEERIA

7R (249-323 HJ) – KÕIGEKS VALMIS

7R seeria traktorite trükis

Olenemata sellest, mis ülesanne Sul parajasti käsil on, ületab Sinu uus John Deere’i 7R seeria traktor kõik ootused jõudlusele, efektiivsusele ja ülalpidamiskuludele. Hoolimata sellest, kas Sul on vaja saak õigel ajal koristada, töötada raskel maastikul või vedada rasket haagist, leiad Sa uues 7R traktoris kõik omadused, mida vajad oma ettevõtte kasumlikkuse suurendamiseks. Suurem jõudlus madalamate kuludega, kuhu iganes töö Sind viib.

Kas tunned end mugavalt?

Meie jaoks on juhi mugavus ja ergonoomika väga olulised, sest suurem mugavus tähendab vähem stressi ja väsimust, mis omakorda tõstab tootlikkust. Uus ruumikas CommandView III kabiin on uus tase omas klassis. Lamineeritud klaasid ja täiustatud summutusmatt kabiinipõrandal tagavad enneolematu, vaid 68 dB küündiva mürataseme. HCS Plus hüdropneumaatiline kabiinivedrustus kohandub muutuvate pinnasetingimustega ja ei vaja eraldi seadistamist transpordi- ja põllutööde tarbeks. Eksklusiivne John Deere’i aktiiviste tagab sujuva sõidu nii teedel kui ka põllul. Lisavarustusse kuuluv nahksisutus sisaldab nahaga kaetud rooliratast ja juhi- ning kaasreisija soojendusega istet. Katusesse on integreeritud suure jõudlusega kliimaseade, lisatud on parempoolse küljeakna kojamees. Hubase õhkkonna loomiseks on saadaval eraldi bassikõlariga helisüsteem.

Kõikide traktori põhifunktsioonide juhtimine käib uue disainiga neljanda põlvkonna CommandArm konsoolilt. Kogu informatsioon kuvatakse 7 või 10-tollisele puutetundlikule ekraanile. Autotrac automaatroolimissüsteem suudab roolida traktorit kuni 2 cm täpsusega RTK signaali kasutades, dokumenteerides kõik tehtud tööd. ITEC Pro põlluotsa automaatika teeb vajadusel põlluotsa pöörded automaatselt ja vähendab juhi koormust veelgi. JDLink telemeetriasüsteem aitab mobiilivõrgu vahendusel kodust või kontorist traktori parameetreid jälgida ja hinnata selle kasutamise efektiivsust. John Deere Remote Access kaugjuurdepääs võimaldab aga kontorilaua tagant vaadata traktori parameetreid reaalajas ja anda vajadusel masina operaatorile juhtnööre.

Saagu valgus!

Mõnikord pead töö valmis saamiseks töötama ka öötundidel. 7R-seeria on nüüdsest saadaval eksklusiivsete LED-tuledega. Need  annavad kvaliteetset valget valgust, mis tagab parema nähtavuse ja kontrasti ning valguse ühtlasema jaotumise. Lisaks tarbivad need ka kuni 45% vähem voolu võrreldes ksenoonlaternatega, vähendades traktori elektrissüsteemi koormust. Kokku kuulub LED paketti 22 valgustit, mis valgustavad traktori ümbrust 360 kraadi ulatuses.

Rohkem veojõudu ja parem juhitavus

7R seeria traktorid on saadaval TLS Plus esivedrustusega, mis mitte ainult ei tõsta traktori veojõudu ja suutlikkust kuni 10%, vaid kindlustab ka mugava ja vähem väsitava tööpäeva juhile. Lisaks tuleb esivedrustus sujuvalt toime igasuguste teljekoormustega tänu muljetavaldavale kohanemisvõimelisusele. Automaatne nivooregulaator, automaatne vedrustuse jäikuse ja käigu reguleerimine, pikk horisontaalne liigend, mis tagab optimaalse veojõu ja rippsüsteemi anduritega sünkroniseerimine vähendavad traktori hüplemist raskete veotingimuste korral.
Unikaalne John Deere aktiivrool lihtsustab trsktori juhtimist veelgi. Transpordikiirusel korrigeerib traktor automaatselt oma trajektoori, põllul aga muudab rooli kiiremaks, lihtsustades niimoodi põlluotsapöördeid.

Tugev süda

Uued 6,8- ja 9,0-liitrised PowerTech mootorid annavad 7R traktorile suurepärase erksuse. 6,8-mootoril kasutatakse kahte jadamisi ühendatud turbolaadurit, 9,0-liitristel muudetava geomeetriaga turbolaadurit. 607-liitrine kütusepaak võimaldab tundidepikkust peatusteta töötamist. Uutel 7R-seeria traktoritel on täiustatud jahutussüsteem, mis tagab väiksema müra, parema efektiivsuse ja suurema jõudluse. IPM intelligentne mootorijuhtimine annab transpordil ja jõuvõtuvõllitöödel juhi käsutusse kuni 30 lisahobujõudu. EGR heitgaaside tagastus aitab vähendada lämmastikoksiidide hulka heitgaasides ja tahkete osakeste filtri ja diisli oksüdatsioonikatalüsaatori abil tagatakse puhtad heitgaasid vaid diislikütust kasutades, ilma lisavedelikke kasutamata.

Parim käigukast igasugustes oludes

Kas soovid automaat- või manuaalkäigukasti? Valik on Sinu. 7R-seeria pakub kolme valikut, kõigi kasutamisega saab suurepäraselt hakkama ka algaja juht.
CommandQuad on täielikult automatiseeritud mehaaniline käigukast, millel on viis vahemikku ja neli käiku vahemiku kohta. Saadaval mudelitega 7210R ja 7230R.
e23 Powershift on ainulaadne ja ökonoomne käigukastilahendus, millel on 23 edasi ja 11 tagasikäiku. See kombineerib mehaanilise käigukasti hüved astmevaba käigukasti kasutuslihtsusega.
AutoPowr astmevaba käigukast võimaldab muuta kiirust sujuvalt vahemikus 0,05-50 km/h ilma sidurit kasutamata. Vali sobiv kiirus ja AutoPowr hoiab seda, reageerides muutuvatele koormustele automaatselt.

Hüdrauliline võimsus kõikideks töödeks

Kui palju hüdrojõudu on sul vaja ja millal? 7R seeria traktoritega on iga rakenduse jaoks õige seadistuse valimine lihtne ja täpne. Saadaval on kuni kaheksa hüdroväljavõtet, hüdrosüsteemi tootlikkus on kuni 223 l/min. Hüdraulikat saab hõlpsalt hallata puuteekraani kaudu ja juhtida mugavalt CommandArmil olevate juhtnuppude või joysticku abil.

Küsi pakkumist või helista müügimehele

Marek Peensalu

Marek Peensalu

Traktorite tootejuht
Jüri esindus

+372 5307 7684
E-post

Maiko Teller

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa
Jüri esindus

+372 5865 0051
E-post

Tiit Aasna

Tiit Aasna

Müügiesindaja
Ida-Virumaa ja Tartumaa
Tartu esindus

+372 5855 2656
E-post

Kristjan Kokk

Kristjan Kokk

Müügiesindaja
Jõgeva- ja Viljandimaa
Tartu esindus

+372 5359 5063
E-post

Priit Valts

Priit Valts

Müügiesindaja
Järvamaa ja Lääne-Virumaa
Türi esindus

+372 5910 8444
E-post

Kristjan Reinhold

Kristjan Reinhold

Müügiesindaja
Põlva-, Valga- ja Võrumaa
Tartu esindus

+372 5308 1810
E-post

Simo Soop

Simo Soop

Aia-, golfi- ja kommunaaltehnika, Harju- ja Raplamaa
müügiesindaja
Jüri esindus

+372 5591 5117

E-post