6M SEERIA

6M SEERIA (110-195 HJ)

6M seeria traktorid trükis

6M seeria tehnilised andmed

Alates 6M seeria esmaesitlusest 2012. aastal on antud mudeliseeria Euroopas osutunud väga edukaks. Peamised hinnatud kriteeriumid masina juures on endiselt kasutuslihtsus ja töökindlus. Tuginedes sellele edule on John Deere uuendanud 6M mudeliseeriat, laiendades mudelivalikut, lisades masinale rohkem lisavarustust, suurendanud masinate võimsustihedust ning võtnud kasutusele ka 4 etappi mootorid. Uus 6M seeria traktor on jätkuvalt Sinu usaldusväärne partner põllumajandustöödel. 

Legendaarne täisraamkontseptsioon

Tugev terasraam on olnud John Deere’i eksklusiivne tunnus alates 1992. aastast: unikaalne lahendus tagab suurema kandevõime ilma traktori kaalu suurendamata. Jäik terasraam pakub ülimat struktuurset tugevust ja võimaldab kasutada jõuülekandes kompaktset moodulkonstruktsiooni. Täisraam võtab enda kanda struktuursed koormused samal ajal kui jõuülekande funktsiooniks on vaid mootorivõimsuse ülekandmine ratastele. See võimaldab kasutada suuremaid haakeriistu ja taluda suuremaid koormuseid, mille tulemuseks on kõrgem tootlikkus. Terveid sõlmi saab tervikuna vahetada ilma traktorit poolitamata. Täisraami kasutamine võimaldab lihtsamat ligipääsu erinevate sõlmede hooldamiseks ilma teisi süsteeme häirimata. Kabiini saab kallutada küljele, nii ei pea traktorit poolitama võtmedetailidele ligipääsemiseks.

Esisilla vedrustus TLS plus ja kabiinivedrustus

John Deere TLS Plus hüdrauliline kolmepunkti esisilla vedrustus tõstab nii juhi mugavust kui ka garanteerib optimaalse haarduvuse ja tootlikkuse põllutöödel, tagades kuni 7% suurema veojõu. Automaatne nivooregulaator, automaatne vedrustuse jäikuse ja vedrustuse käigu reguleerimine, pikk horisontaalne liigend, mis tagab optimaalse veojõu ja rippsüsteemi anduritega sünkroniseerimine vähendavad traktori hüplemist raskete veotingimuste korral.

Uuendusena on nüüdsest 6M seeria traktoritel lisavarustusena saadaval hooldevaba mehaaniline kabiinivedrustus. 

Käigukastivalikud

PowrQuad Plus on käigukast, mis pakub kiiret käiguvahetust ja käikude sobitamist käigugruppe vahetades. Ühe hoovaga käiguvahetus sidurinupu ja käiguvahetuse nuppudega käiguhooval muudab töö väga lihtsaks. SoftShifti tehnoloogia tagab sujuva käiguvahetuse isegi koormuse all. AutoQuad Plus ja AutoQuad Plus EcoShift käigukastides on ühendatud kõik PowrQuad Plus käigukasti eelised sujuva automaatse käiguvahetuse lisamugavusega. EcoShift võimaldab kasutada transpordikiirusel madalamaid pöördeid, langetades nii kütusekulu ja mürataset.

Uudisena on uuel 6M seerial lisavarustusena saadaval CommandQuad Plus ja CommandQuad Plus EcoShift käigukastid. Mõlematel käigukastidel on peamiseks erinevuseks eelnevalt loetutega automaatne sidurivaba käigulülitus ning automaatne sidur AutoClutch, mis võimaldab traktori peatamist ja paigal hoidmist ainult piduripedaali vajutusega. 

Hüdrauliline võimekus

Neljasilindrilistel M-seeria traktoritel kasutakse baasvarustuses rõhukompensatsiooniga hüdraulikasüsteemi tootlikkusega kuni 80 l/min. Suuremate mudelite standardvarustuses ja teiste lisavarustuses on võimas rõhu- ja vooluhulga kompensaatoriga süsteem tootlikkusega kuni 114 l/min. Süsteem on koormustundlik, mis tähendab väiksemat koormust mootorile ja madalamat kütusekulu, kui hüdraulikasüsteemi täisvõimsust parajasti ei vajata. Samas on hüdraulika täisvõimsus alati koheselt saadaval kui selleks vajadus tekib.

Võimas mootor

6M traktori jõud tuleb ühisanumsissepritse ja jadamisi ühendatud fikseeritud ja muutuva geomeetriaga turbolaaduriga varustatud John Deere PowerTech™ PSS mootoritest. Sõltuvalt mudelist kasutatakse 4,5-liitrist 4-silindrilist või 6,8-liitrist 6-silindrilist mootorit. Nendel mootoritel on suurepärased suutlikkuse näitajad koos eeskujuliku kütusesäästlikkusega. Saastenormide etapp 4 saastenormidega toimetulekuks kasutatakse tahkete osakeste filtrit ja diisli oksüdatsioonikatalüsaatorit koos jahutatud heitgaasitagastussüsteemiga EGR. Erinevalt eelmise põlvkonna mootoritest on ka nendel jõuallikatel kasutusele võetud SCR tehnoloogia, tagamaks vastavus kehtivatele heitmenormidele.

Ruumikas töökoht ja nutikad lahendused

Uue 6M kabiin pakub palju ruumi ja head nähtavust, muutes põllu- ja laaduritööd lihtsaks ja mugavaks. Kabiinil on mehaaniline vedrustus, mis kaitseb ebameeldivate põrutuste ja vibratsiooni eest. 310-kraadine nähtavus võimaldab traktori täpset juhtimist ja lihtsustab haakeriistade haakimist ja kasutamist. Kabiin on varustatud GreenStar juhtmestikuga ja ISOBUS haakeseadmete ühenduspesaga – see võimaldab kõikide ISOBUS sertifikaadiga haakeseadmete kasutamist John Deere’i GreenStar 1800 või 2630 ekraaniga. StarFire 6000 vastuvõtja on piisavalt tundlik, et tuvastada satelliite, mis on kõigest 5° horisondist kõrgemal, seega ei ole raskete tingimustega piirkondades (näiteks metsade ümbruses) töötamine takistuseks.

Tehnilised andmed

Küsi pakkumist või helista müügimehele

Marek Peensalu

Marek Peensalu

Traktorite tootejuht
Jüri esindus

+372 5307 7684
E-post

Maiko Teller

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa
Jüri esindus

+372 5865 0051
E-post

Tiit Aasna

Tiit Aasna

Müügiesindaja
Ida-Virumaa ja Tartumaa
Tartu esindus

+372 5855 2656
E-post

Kristjan Kokk

Kristjan Kokk

Müügiesindaja
Jõgeva- ja Viljandimaa
Tartu esindus

+372 5359 5063
E-post

Priit Valts

Priit Valts

Müügiesindaja
Järvamaa ja Lääne-Virumaa
Türi esindus

+372 5910 8444
E-post

Kristjan Reinhold

Kristjan Reinhold

Müügiesindaja
Põlva-, Valga- ja Võrumaa
Tartu esindus

+372 5308 1810
E-post

Rene Post

Rene Post

Müügiesindaja Harju- ja Raplamaa
Jüri esindus

+372 5385 2455

E-post