Väärtuspakkumine X-seeria kombainile

dets. 1, 2022

Mine uuele viljakoristushooajale vastu veelgi suurema tootlikkusega!

John Deere kombainide mudeliseeriast on X9 tuntud kõige suurema tootlikkusega kombainina – 100 tonni kombainina. See on uus mudel John Deere kombainide mudelirivis, mis on meie põldudel kaks hooaega oma võimekust tõestanud. Silmapaistvaks teeb selle kombaini just suur tootlikkus, efektiivsus, kütusesäästlikkus ning loomulikult mugavus, mis teeb masina operaatori pikad tööpäevad eriti nauditavaks. John Deere X9 kombain on varustatud uue kabiiniga, millest ei puudu massaažiiste, pehmelt sulguv uks ega ka CarPlay funktsionaalsusega raadio koos 6.1 helisüsteemiga. Tootlikuks muudab selle kombaini ühtlaselt lai 1720 mm peksumasin, kahe rootori kontseptsioon ning suur sõelapind. Efektiivsust lisab kõigele muule juurde ka mahukas teraviljapunker ja kiire väljalaadimissüsteem. Kütusesäästlikus on saavutatud uue John Deere 13,6-liitrise mootori ning paljude elementide ühisel koostööl, mis on teinud John Deere X9 kombainist ühe kütusesäästlikuma kombaini omas klassis.

Lisaks uuele kombainile on ka heedrite mudelivalikusse juure tulnud HDX heedriseeria, mis tekitavad väga hea koosluse X9 kombainiga. See on valimistatud silmas pidades suurt tootlikkust. John Deere HD40X heeder on lintkonveieriga 12,2-meetrine heeder, mille söötelint on 1,2 meetri laiune ning maapinna jälgimiseks on kopeerrattad. See heeder koosneb kolmest sektsioonist, mis on hingedel põhinev süsteem ning see annab heedrile täieliku läbipainduvuse kuni meetri ulatuses. Rapsivikatite külgepanek võtab vaid minuti väärtuslikust koristusajast.

John Deere X-seeria teraviljakombain:

 • John Deere PowerTech™ PSS 13.6 l mootor kahe turboga, maksimumvõimsus 690 hj
 • 40 km/h ProDrive käigukast
 • Roomikud 760 mm
 • Hingedel heeder 1,2 m laiuse söötelindiga – HD45X 13,7 m / HD40X 12,2 m
 • Teraviljapunker 16 200 liitrit, väljalaadimiskiirus 186 l/s
 • Kaks rootorit, pikkus 3,51 m, diameeter 61 cm
 • Peksukorvi pindala 1,6 m2, aktiivsepareerimispindala 3,6 m2, sõelte pindala 7 m2
 • Kogu efektiivne separeerimispindala 26,5 m2
 • AutoTrack, HarvestSmart, CombineAdvisor
 • Masina seadistamise abi kaughalduse teel (JDLINK, RDA)
 • 3-aastane lisagarantii
 • Kombaini üleandmine ning masina tööfunktsioonide selgitamine
 • Kombaini operaatori personaalne koolitus
 • Kliendikülastus hooajal masina optimeerimiseks ja parimaks seadistamiseks lähtuvalt kliendi vajadustest
 • Kliendi nõustamine telefoni teel
 • Tehnilise seisukorra jälgimine kaughalduse teel – ExpertAlert

Küsi personaalne pakkumine uuele John Deere X9 kombainile juba täna oma piirkonna müügiesindajalt!

John Deere Financial pakub kombainidele intresse alates 0,45% +3 kuu euribor ning liisinguperioodi pikkust kuni 84 kuud. John Deere Financial partneriks Eestis on Luminor Liising AS.

Sõlmime iga uue kombaini müügi korral kliendiga FarmSight tugiteenuslepingu, mis annab kindluse, et oleme Teie kõrval 24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas, kui vajate abi masina seadistamisel. Samuti kaasneb Farmsight tugiteenuslepinguga põhjalik koolitusprogramm ning juhendame, kuidas saagikoristust digitaalselt dokumenteerida.

Kõikidele uutele teraviljakombainidele anname kaasa garantii 3 aastaks või kuni 1200 mootori töötundi. Lisagarantii 2 aastat hakkab kehtima peale tehasegarantii (1 aasta) lõppemist. Alates II aastast kehtib omavastutus 250 € juhtumi kohta. Pikendatud garantii tähendab vähem tööseisakuid, pingevabamat hooaega lisaväljaminekute suhtes ning kindlustunnet aastateks.

Peale koristushooaja lõppu teeme kombainile tasuta ekspertülevaatuse: vaatame üle kogu masina seisukorra järgides John Deere’i etteantud kontrollnimekirja, teeme masinale diagnostika ning vahetame kokkuleppel vajaminevad kuluosad. Nii saab masin väljateenitud talvepuhkusele ning järgmise hooaja algus saabub ilma ebameedivate üllatusteta.

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455   / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Raido Rätsep / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / raido.ratsep@wihuriagri.com