Kombainide varajane eelmüük

aug. 2, 2022

Telli uueks hooajaks kombain juba täna!

Telli endale uus John Deere kombain juba täna, korista saaki 2023 hooajal uue kombainiga ning alusta liisingumaksetega alles 2024 aastal!

* Piiratud saadavus, piiratud ajaline pakkumine ainult kampaanias osalevate John Deere’i edasimüüjate juures.

John Deere Financial on Luminor Liising AS-i reg nr 10237140 poolt Eestis pakutav finantseerimisprogramm Eestis registreeritud juriidilistele isikutele. John Deere Financial jätab endale õiguse kampaaniatingimusi ja intressi muuta või tühistada kampaania mistahes ajal. Käesolev pakkumine on indikatiivse iseloomuga ja ei ole siduv. Lõplikud lepingutingimused määratakse peale finantseerimisotsuse heakskiitmist Luminor Liising AS-i poolt.

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455   / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com