Ruloonpressid otse laost

mai 30, 2022

Laos kohe saadaval hea valik ruloonpresse

John Deere F441R – Fikseeritud pressikambriga, 18 valtsiga, tugevdatud komponentidega ruloonpress. Sobib ideaalselt silo, heina ja põhu pressimiseks. Rulooni diameeter 1,25 m – 1,35 m. Saadaval on nii 13 kui ka 25 lõikenoaga süsteemid. Hind alates 39 900 € +km

John Deere C441R  – Fikseeritud presskambriga, MaxiCut 25 lõikenuga, 18 valtsiga, tandemsillaga, tugevdatud komponentidega kombipress. See press ühendab endas nii pressi kui ka kiletaja. Suure jõudlusega 2,2 m laiune kogur. Hind alates 78 500 € +km

John Deere F441M Silage Special – Fikseeritud pressikambriga, 17 valtsiga, MaxiCut 13 lõikenuga, tugevdatud komponentidega ruloonpress. Sobib ideaalselt silo pressimiseks. Rulooni diameeter 1,25 m – 1,35 m. Hind alates 40 000 € +km

Uue pressi ostuks pakume JD Financial finantseeringut intressiga alates 1,40% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%). John Deere Financial finantseeringut pakume koostöös Luminor Liising AS-ga. Vaata kõiki John Deere Financial intressipakkumisi siit.

NB! Tingimused kehtivad ainult juriidilistele isikutele. Tutvu finantsteenuste tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Vaata videost, mida arvavad meie kliendid John Deere ruloonpressidest!

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455   / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com