Teraviljakombain laost otse põllule

mai 26, 2022

Võta juba sellel aastal teraviljahooaeg vastu uue kombainiga!

Saadaval loetud kogus John Deere T-seeria kombaine otse laost.

John Deere T-seeria teraviljakombain on tuntud kui John Deere’i klahvkombainide mudeliseeriast kõige suurem kombain. Eestimaa põldudel on just seda mudeliseeriat kõige rohkem näha, sest tegemist on kombainiga, mille võtmesõnadeks on kvaliteet, efektiivsus, töökindlus ning loomulikult väike kütusekulu. Ennast tõestanud materjali pealevoolusüsteem ei murra viljakõrsi ega purusta teri ning pakub paremat jõudlust kõikide viljatüüpide ja koristustingimuste puhul.

John Deere T-seeria teraviljakombain:

  • John Deere PowerTech PSS 6-silindriline mootor
  • 30 km/h PBST käigukast
  • John Deere 725X(7,62 m) või 730X(9,14 m) heeder
  • Teraviljapunker 11 000 liitrit
  • 6 klahvpuisturit seitsme astmega
  • Suur 660 mm peksutrummel
  • Aktiivsepareerimispindala 4 m³ + sõelte pindala 6,3 m³
  • Suur kabiin 3,3 m³
  • 3-aastane lisagarantii
  • AutoTrack automaatroolimise süsteem – ilma lisatasudeta
  • Masina seadistamise abi kaughalduse teel (JDLINK, RDA)
  • Ekspertülevaatus
  • Kombaini üleandmine ning masina tööfunktsioonide selgitamine
  • Kombaini operaatori personaalne koolitus
  • Kliendikülastus hooajal masina optimeerimiseks ja parimaks seadistamiseks lähtuvalt kliendi vajadustest
  • Kliendi nõustamine telefoni teel
  • Tehnilise seisukorra jälgimine kaughalduse teel – ExpertAlert

John Deere Financial pakub kombainidele intresse alates 0,54% ning liisinguperioodi pikkust kuni 84 kuud. John Deere Financial partneriks Eestis on Luminor Liising AS. Vaata kõiki intressipakkumisi siit.

Sõlmime iga uue kombaini müügi korral kliendiga FarmSight tugiteenuslepingu, mis annab kindluse, et oleme Teie kõrval 24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas, kui vajate abi masina seadistamisel. Samuti kaasneb Farmsight tugiteenuslepinguga põhjalik koolitusprogramm ning juhendame, kuidas saagikoristust digitaalselt dokumenteerida.

Kõikidele uutele teraviljakombainidele anname kaasa garantii 3 aastaks või kuni 1200 mootori töötundi. Lisagarantii 2 aastat hakkab kehtima peale tehasegarantii (1 aasta) lõppemist. Pikendatud garantii tähendab vähem tööseisakuid, pingevabamat hooaega lisaväljaminekute suhtes ning kindlustunnet aastateks.

Peale koristushooaja lõppu teeme kombainile tasuta ekspertülevaatuse: vaatame üle kogu masina seisukorra järgides John Deere’i etteantud kontrollnimekirja, teeme masinale diagnostika ning vahetame kokkuleppel vajaminevad kuluosad. Nii saab masin väljateenitud talvepuhkusele ning järgmise hooaja algus saabub ilma ebameedivate üllatusteta.

John Deere T670 koos 730X heedriga näidispakkumine

John Deere T660 koos 725X heedriga näidispakkumine

Küsi personaalset pakkumist uuele John Deere T- seeria kombainile juba täna oma piirkonna müügiesindajalt!

LAOMASINAID ON PIIRATUD KOGUSES!

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com