Pakkumine SIP vaalutile

märts 30, 2022

Osta SIP vaaluti STAR 1250|50 T -10% soodsamalt!

Sooduspakkumine SIP vaalutile STAR 1250|50 T.

Järelveetav nelja rootoriga HD-seeria vaaluti töölaiusega 12,5 m ja jõudlusega 15 ha/h on mõeldud professionaalseks vaalutamiseks. Vastupidav ja tõhus vaaluti annab ühtlase ja puhta keskvaalu, mis hõlbustab koristust, säästes energiat ja aega.

Rootori 3D-pöördkinnitus koos hüdropneumaatilise vedrustuse ja tandem-kõnniteljega tagab suurepärase maapinnaga kohandumise ning ühtlased, õhulised ja puhtad vaalud. Erakordse liikuvuse ja tõhususe tõttu on see vaaluti ideaalne lahendus suurtele farmidele ja töövõtjatele.

  • Töölaius: 9,90 – 12,50 m
  • Rootorite arv: 4, diameter 3,33 m
  • PTO kiirus: 540 rpm
  • Kaal: 5 150 kg
  • Traktori võimsus alates: 80 HP
  • Võimekus: 18,5 ha/h
  • 620/40 R22,5 tranpordirattad
  • Töökõrguse reguleerimine hürauliline
  • Rootori tõstmine elektrohüdrauliline
  • 2x tandemsild rootori kohta, õhkpidur

Tavahind: 62 000 € +km. Soodushind 55 800 € +km.

Kampaania kestab kuni 31.08.2022 või kuni masinaid jätkub.

Lisainfo tootejuhilt Janno Broberg tel 5379 9035 / janno.broberg@wihuriagri.com

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com