SEB pakkumine põllumajandustehnikale

veebr. 2, 2022

 Intress alates 1,45% + 6 kuu euribor

Koostöös SEB Liisinguga* toome teieni finantseerimispakkumise.

Lähenevateks kevadtöödeks valmistudes pakub SEB liisingut uuele ja vähemalt 50 000 eurot (koos käibemaksuga) maksvale põllumajandustehnikale finantseerimiseks.

  • Lepingutasuga 99 eurot
  • Intressiga alates 1,45% + 6 kuu euribor

SEB Liising pakub teisigi sobivaid finantseerimislahendusi:

  • Lühiajaline laen kevadtööde rahastamiseks
  • Investeerimislaen ehituseks, maa ostuks või muuks pikaajaliseks investeeringuks Lisainfo ja taotlus
  • Olemasolevate finantskohustuste refinantseerimine.

Pakkumise saamiseks võtke pangaga ühendust info@seb.ee.

Ära unusta oma tehnikaparki kindlustada – kindlustus annab sulle turvatunde.
Koostöös PZU**-ga pakub SEB kindlustuslahendusi, mis lähtuvad just Teie vajadustest Lisainfo.

*Finantsteenuse pakkuja on AS SEB Liising ja AS SEB Pank. Enne finantsteenuse lepingu sõlmimist tutvuge lähemalt pakkumise tingimustega www.seb.ee ja pidage nõu asjatundjaga.
**PZU on AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaali kaubamärk Eestis. AB “Lietuvos draudimas” on Leedu kahjukindlustusselts, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni.
AS SEB Pank ja AS SEB Liising tegutsevad AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaali kindlustusagendina ja on kantud Finantsinspektsiooni veebilehel avalikustatud kindlustusvahendajate nimekirja. Nimekirja leiate aadressilt www.fi.ee.

Uue põllutehnika ostuks pöördu oma piirkonna müügiesindaja poole:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455 rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com