John Deere traktorite sooduspakkumine

okt. 13, 2021

John Deere Financial soodusintress 0,69%

Käes on lehtede ja hindade langemise aeg – meil on soodne sügispakkumine John Deere traktoritele:

Pakkumine kehtib seni sõlmimata liisinglepingutele tingimusel, et lepingu sõlmimisel toimub tehingu rahastamine aastal 2021. Garantiitingimused 5 aastat või 5000 töötundi.
John Deere Financial finantseerimistingimused: periood 60 kuud, sissemaks 10%, vara jääkmaksumus 40% intress 0,69%*.

Pakkumine kehtib laotoodetele kuni kaupa jätkub.

John Deere 6155R

  • Nimivõimsus 155 hj
  • Ultimate varustuspakett
  • Astmevaba käigukast 50 km/h koos CommandPro juhtimisega
  • Esirippsüsteem
  • 4 paari hüdroväljavõtteid
  • Tasuta asendusmasin viieks aastaks

Kuumakse 1237 €

John Deere 6215R

  • Nimivõimsus 215 hj
  • Ultimate varustuspakett
  • Astmevaba käigukast 50 km/h koos CommandPro juhtimisega
  • Esirippsüsteem
  • 4 paari hüdroväljavõtteid
  • Tasuta asendusmasin viieks aastaks

Kuumakse 1490 €

John Deere 7R 310

  • Nimivõimsus 310 hj
  • Ultimate varustuspakett
  • Astmevaba käigukast 50 km/h koos CommandPro juhtimisega
  • Activeseat II juhiiste koos massaaži ja ventilatsiooniga
  • Esirippsüsteem, 5 paari hüdroväljavõtteid
  • 227 l/min hüdropumba tootlikkus
  • Tasuta asendusmasin viieks aastaks

Kuumakse 1908 €

    John Deere 8R 370

    • Nimivõimsus 370 hj
    • Premium varustuspakett
    • Astmevaba käigukast 50 km/h koos CommandPro juhtimisega
    • Activeseat II juhiiste
    • 5 paari hüdroväljavõtteid, esirippsüsteem
    • 227 l/min hüdropumba tootlikkus
    • Tasuta asendusmasin viieks aastaks

    Kuumakse 2195 €

        *John Deere Finantseeringut pakume koostöös Luminor Liising AS-ga. Tingimused kehtivad ainult juriidilistele isikutele. Tutvu finantsteenuste tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

        Esita ostusoov oma piirkonna müügiesindajale:

        Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455 rene.post@wihuriagri.com

        Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

        Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

        Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

        Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

        Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com