Sooduspakkumine murutraktorile Z515E

okt. 1, 2021

Oktoobris nullpöörderaadiusega murutraktor Z515E hea hinnaga!

Võimalus veel sellel sügisel soetada hea hinnaga murutraktor!

John Deere nullpöörderaadiusega murutraktor Z515E:

  • Niidetav pindala: 8000 m2+
  • Nimivõimsus: 13,4 kW / 18 hj pööretel 3350 p/min
  • Maksimum kiirus: 12,9 km/h
  • Niiduseade: 122 cm Accel Deep  / elektriline käivitamine
  • Lõikekorpuse tõstmissüsteem: jalgpedaal
  • Juhtimine: 2 juhtkangi
  • Kütusepaak: 17 liitrit

Oktoobris soodushind 5950 € (sis km)

Laos saadaval ka heade hindadega viimased X300 seeria MY21 masinad, millele on kohe olemas niidudekid. Küsi head pakkumist meie müügiesindajatelt. X300 seeria tootevalikuga saad tutvuda tootelehel.

Huvi korral võta ühendust aia-, golfi- ja kommunaaltehnika müügiesindajaga Simo Soop, tel 5591 5117 / simo.soop@wihuriagri.com

Või võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com