Valik ruloonpresse otse laost

mai 20, 2021

Laos kohe saadaval hea valik John Deere ruloonpresse!

Meil on laos olemas valik ruloonpresse:

Muutumatu kambrimahuga ruloonpress F441R. Võimas, raskete koormuste jaoks mõeldud ruloonpress sobib nii märja silo kui ka kuiva põhu pressimiseks. Masinal on suure jõudlusega 2,0 või 2,2 m laiune kogur. Lisainfot leiad tootekaardilt. Hind 39 000 €+km.

Muudetava kambrimahuga ruloonpressil V451M on suure jõudlusega kogur, allalastav koguripõhi ja laiem pressimiskamber. Masin sobib nii silo-, heina- kui ka põhupallide pressimiseks. Lisainfot leiad tootekaardilt. Hind 41 000 €+km.

Muutumatu kambriga kombipress C441R ja muutuva kambriga kombipress C451R. Kompaktse press+kiletaja tootlikkus on 65-70 palli tunnis, koguri laius on 2,12 m. Lisainfot leiad tootekaardilt. Hinnad vastavalt 77 000 €+km ja 87 000 €+km.

Demo kombipress C441R hind 66 500 €+km. 

Parim viis uue tehnikaga tutvumiseks on demo oma põllul – võta demosoovi korral ühendust oma piirkonna müügiesindajaga ja kutsu press enda põllule demosse!


Uue pressi ostuks pakume JD Financial finantseeringut intressiga alates 1,89% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%). John Deere Financial finantseeringut pakume koostöös Luminor Liising AS-ga. 

NB! Tingimused kehtivad ainult juriidilistele isikutele. Tutvu finantsteenuste tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Vaata videost, mida arvavad meie kliendid John Deere ruloonpressidest!

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455   / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com