Meie esindused on jälle AVATUD!

mai 7, 2021

Wihuri Agri esindused on külalistele avatud alates 10. maist.

Meie esinduste ja müügisaalide uksed on taas avatud kõikidele külastajatele alates 10.05.2021.

Saabunud kevadsoe teeb meele rõõmsaks ja paneb muru kasvama, kuid suurim rõõm on meil taas teiega kohtuda meie müügiesindustes Türil, Jüris ja Tartus. Oleme avatud tööpäevadel kell 8.00 – 17.00.
Müügisaalides on väljas aia- ja väiketehnika, uued SABO muruniidukid, John Deere muru- ja põllutehnika kulu- ja varuosad, vahvad mänguasjad lastele ning palju muud põnevat.

Jätkuvalt hoolime meie klientide ja töötajate tervisest ning tagame turvalise ostukeskkonna: desinfitseerime käsi, kanname maski ja järgime 2+2 reeglit. 

Murutehnikat, põllu- ja aiatehnika varuosi, lisaseadmeid, fännitooteid ja toredaid mänguasju pere pisematele on võimalik tellida e-poes wihuriagri.shop.  Paki saadame sulle kontaktivabalt Omniva pakiautomaati üle Eesti või Wihuri Agri pakiautomaati meie kolme esinduse ees.

Müügimeeskonnaga lepi kohtumine kokku telefoni või e-kirja teel:
Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455 / rene.post@wihuriagri.com
Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com
Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com
Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com
Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com
Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com
Simo Soop / aia-, golfi- ja kommunaaltehnika / tel 5591 5117 / simo.soop@wihuriagri.com

Ootame sind tagasi!