Teeme aiatehnika niiduhooajaks korda!

apr. 5, 2021

Hea peremees ei jäta masinat hooleta – broneeri aeg juba täna!

Too oma murutraktor enne uut niiduhooaega meie esindusse ülevaatusele.

Väljaõppinud hooldetehnik vaatab masina üle ja teeb ettepanekud kuluosade väljavahetamiseks ning murutraktori hoolduseks. Vajadusel vahetame välja filtrid, rihmad, laagrid ja puksid ning teeme õlivahetuse. Teritame niidutera või asendame selle uuega ning veendume aku korrasolekus. Kui tood masina meie esindusse, siis on ülevaatus tasuta, arve esitame vaid varuosade ja hooldustöö töötundide eest. Kui soovid, et tuleksime masinat üle vaatama sinu juurde, siis lisandub väljakutse tasu 83 eurot.

Valmistu niiduhooajaks juba varakult – hea peremees hoolib oma masinast.

John Deere X100, X300, X500 seeria ja Ztrak murutraktori hooajaeelse hoolduse saad ka ise mugavalt kodus ära teha. Selleks vajad kodust hoolduskomplekti, mis sisaldab:

• mootori õlifilter
• mootoriõli
• kütusefilter
• kütusefiltri element
• õhufiltri elemendi vaht
• süüteküünlad bensiinimootoritele

Paketi hind alates (sis km): 56 €

Osta hoolduskomplekt mugavalt ja kontaktivabalt meie e-poest wihuriagri.shop. Telli pakk lähimasse Omniva pakiautomaati üle Eesti või Wihuri Agri pakiautomaati meie kolme esinduse ees. Tule pakile järele just sinule sobival kella-ajal ja hoidu lisakontaktidest.

 

Broneeri aeg aiatehnika ülevaatuseks mugavalt siinsamas lehel, klikka lähima hoolduskeskuse pildil või võta ühendust oma piirkonna hooldemeistriga:
Jüri hoolduskeskuse meister Jaanus Allika / tel 5887 6454 / jaanus.allika@wihuriagri.com
Türi hoolduskeskuse meister Raido Rudissaar / tel 5350 8074 / raido.rudissaar@wihuriagri.com
Tartu hoolduskeskuse meister Raimo Kelt / tel  5884 8365 / raimo.kelt@wihuriagri.com