Aiatehnika kevadkampaania

märts 28, 2021

Tutvu kevadkampaania tootevalikuga ja osta sobivaim murutehnika e-poest!

Niida uuel niiduhooajal muru uhiuue John Deere aiatehnikaga.
Tutvu kevadkampaania tootevalikuga ja leia sobivaim murutehnika wihuriagri.shop e-poest.

Valikus on uued X100-seeria John Deere murutraktorid:

  • X107 soodushind 2555 € (tavahind 2990 €), vaata e-poest
  • X127 soodushind 3190 € (tavahind 3500 €), vaata e-poest
  • X167 soodushind 4290 € (tavahind 4700 €), vaata e-poest

John Deere Ztrak nullpöörderaadiusega murutraktorid:

  • Z335E soodushind 4200 € (tavahind 4500 €), vaata e-poest
  • Z515E soodushind 5700 €  (tavahind 6250 €), vaata e-poest

Antud kampaaniahinnad kehtivad kõikides Wihuri Agri kauplustes Türil, Tartus ja Jüris ning John Deere’i aiatehnika edasimüüjate juures üle Eesti. Vali lähim kauplus siit.

Kiirelt ja kontaktivabalt saad ostu sooritada meie e-poest – valitud tehnika saadame sulle koju Schenkeri kulleriga.

E-poest leiad ka hea valiku eelmise hooaja soodsaid laojääke, näiteks:

  • käsiniiduk RUN 41 soodushinnaga 400 € (tavahind 500 €), vaata e-poest
  • murutraktor X126 MY20 soodushinnaga 2875 € (tavahind 3200 €), vaata e-poest
  • murutraktor Z335E MY20 soodushinnaga 3900 € (tavahind 4300 €), vaata e-poest

Murutehnika ostuks pakume Liisi järelmaksu finantseerimislahendust, tutvu Holm Bank tingimustega kodulehel.

Kampaaniahinnad kehtivad kuni 30.06.2021 või kuni soodushinnaga tooteid jätkub.

Kampaaniatoodete kohta vaata tehnilist lisainfot kodulehelt.
Lisaküsimuste korral võta ühendust aia-, golfi- ja kommunaaltehnika müügiesindajaga Simo Soop, tel 5591 5117 / simo.soop@wihuriagri.com

Või võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455 rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Viljandi ja Jõgevamaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Tartumaa ja Ida-Virumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com