Töökorralduse muudatus alates 8. märtsist

märts 5, 2021

Wihuri Agri esindused lähevad kogu ettevõttega osaliselt kaugtööle.

Seoses koroonaviiruse (COVID-19) leviku ägenemisega Eestis läheme alates 8.03.2021 kogu ettevõttega osaliselt kaugtööle. Soovime anda oma panuse viiruse leviku tõkestamiseks ja hoida meie meeskonna, koostööpartnerite ning klientide tervist.

Uue töökorraldusega oleme SULETUD kõrvalistele isikutele ja kauba vastuvõtt ning väljastamine lepingulistele klientidele toimub ainult eelneva kokkuleppe alusel. Mittelepinguliste klientide tellimused täidame ettemaksu laekumisele järgneval tööpäeval.

Varuosade tellimiseks võta ühendust:
Jüri varusade müügiesindaja Kaspar Penkin / tel 5196 0159 / kaspar.penkin@wihuriagri.com
Türi varuosade müügiesindaja Karel Lieberg / tel 526 3442 / karel.lieberg@wihuriagri.com
Tartu varuosade müügiesindaja Martin Kalmus / tel 5918 6639 / martin.kalmus@wihuriagri.com

Varuosi soovitame tellida kontaktivabalt Wihuri Agri pakiautomaatidesse. Tellimusi laiale valikule varuosadele, lisaseadmetele, murutehnikale on võimalik teha e-poes wihuriagri.shop.

Masinate hooldus- või remonttöödeks võta ühendust oma piirkonna meistriga:
Jüri hoolduskeskuse meister Jaanus Allika / tel 5887 6454 / jaanus.allika@wihuriagri.com
Türi hoolduskeskuse meister Raido Rudissaar / tel 5350 8074 / raido.rudissaar@wihuriagri.com
Tartu hoolduskeskuse meister Raimo Kelt / tel 5884 8365 / raimo.kelt@wihuriagri.com

Müügimeeskonnaga saab ühendust telefoni ja e-kirja teel:
Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455 / rene.post@wihuriagri.com
Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com
Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com
Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com
Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com
Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com
Simo Soop / aia-, golfi- ja kommunaaltehnika / tel 5591 5117 / simo.soop@wihuriagri.com

Teavitame teid koheselt, kui taastame tavapärase töökorralduse.
Täname mõistva suhtumise ja koostöö eest!

Püsigem kodus ja hoidkem tervist!