Kevadine hinnasula Kramer demomasinatele

märts 2, 2021

Aprillis soodushind Kramer demolaadurile.

Koos kevadise lumega on sulanud ka Kramer demolaaduri hind. Pakkumises on:

Rataslaadur Kramer KL19.5 (2019) soodushinnaga 43 000 € +km

Laaduri tehnilised omadused ja varustus on:

  • Mootori YANMAR 35 kw/ 48 hj, 2190 cm³, vastab heitgaasi normidele TIER IIIA
  • Kopa mahutavus 0,55 m³
  • Pikkus kopaga 4950, kõrgus 2380 mm, laius 1590 mm, kaal 3450 kg
  • Liikumiskiirus 0-30 km/h
  • Maksimaalne tõstevõime 1980 kg
  • Maksimaalne virnastamiskõrgus 2890 mm
  • Pöörderaadius ilma tööorganita 2700 mm
  • Konditsioneer
  • Diferentsiaalilukk, esirataste keeramine
  • Varustus: esikopp, hargid, Alliance 10.5-18 MPT rehvid

Kampaania kestab kuni 30.04.2021 või kuni laaduri müügini.

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga, küsi lisainfot ja lepi kokku tootedemo, et saaksid masinaga personaalselt tutvust teha:

Rene Post/ Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com