Pakkumine kombipressidele

märts 1, 2021

Eesti põllumeeste paljukiidetud kombipress nüüd sooduspakkumises!

Kevadises soodupakkumises on John Deere’i kombipressid.

  • Muutumatu kambriga kombipress C441R soodushinnaga 79 000 € +km
  • Muutuva kambriga kombipress C451R soodushinnaga 87 000 € +km

Ülimalt kompaktse press+kiletaja varustuses on:

  • ISOBUS juhtimine
  • John Deere 4240 juhtpult
  • tootlikkus 65-70 palli tunnis
  • koguri laius 2,12 m
  • 25 lõikenoaga MaxiCut
  • allalastav koguripõhi
  • roostevabast terasest kogurikaared
  • võrgurulle: 1 rull kasutuses + 2 rulli hoidikul
  • võrgurulli paigaldus kolme liigutusega
  • kilerullide vahetus 1 min

Ostame sobivusel tagasi ka sinu olemasoleva ruloonpressi ja kiletaja! 

Saadaval on ka eelmise demohooaja kombipress C441R, tutvu pressiga Mascuse portaalis: https://www.mascus.ee/pollumajandus/kasutatud-ruloonpressid/john-deere-44/jiaf7h6h.html

Tutvu kombipressi kõikide tehniliste omadustega tootelehel, klikka siia.
Uue kombipressi ostuks pakume JD Financial finantseeringut soodusintressiga alates 1,99% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%). John Deere Financial finantseeringut pakume koostöös Luminor Liising AS-ga. 

NB! Tingimused kehtivad ainult juriidilistele isikutele. Tutvu finantsteenuste tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Kampaania kestab kuni 30.04.2021.

 

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga ja küsi personaalset pakkumist:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455   / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com

Vaata videost mida arvavad John Deere pressidest Eesti põllumehed: