Autotrac Universal 300 komplekt

dets. 2, 2020

Käed-vabad navigatsioon kõikidele masinatele

John Deere’i navigatsioonisüsteem on täpne ja usaldusväärne ning sobib sega-masinaparkidele.

 

Pakume John Deere automaatroolimise komplekti ATU 300 erihinnaga 8751 € +km.

Pakkumise hind sisaldab komplekti koos paigaldusega.

Roolikomplekt sisaldab:

  • StarFire 6000 antenn
  • 4. põlvkonna puutetundlik ekraan 4240
  • Autotrack Universal roolikomplekt

Mis kasu saad komplekti lisamisest oma masinale?

  • märgatav tootlikkuse suurenemine
  • kütuse, väetise, taimekaitsevahendite kokkuhoid
  • täpsed töötulemused kehva nähtavuse korral
  • juhi madalam stressitase

Komplekt sobib enam kui 600 traktorimudelile. Pakkumine kehtib 1.11.2020 kuni 30.04.2021.

Lisainfot jagab tugiteenuste spetsialist Andres Jassik / tel 527 6532 / e-aadress: andres.jassik@wihuriagri.com

Küsi lisainfot ja pakkumist oma piirkonna müügiesindajalt:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com