Sügispakkumine John Deere väiketraktoritele

sept. 9, 2020

Soodushinnad John Deere laotoodetele – kiirusta!

Käes on lehtede ja hindade langemise aeg – meil on soodne sügispakkumine John Deere väiketraktoritele:

  • 1026R  soodushind  15 300 €+km, varustuses mururehvid ja esilaadur (poole hinnaga). Samaväärse uue mudeli hind 17 500 €+km
  • 3038E  soodushind 18 500 €+km, varustuses mururehvid ja esilaadur. Samaväärse uue mudeli hind 22 000 €+km
  • 3033R  soodushind 34 500 €+km, varustuses industriaalrehvid, esilaadur ja poritiivad.  Samaväärse uue mudeli hind 37 000 € +km

Tooted kohe laos saadaval (vana mootoriga).  Ära jäta head võimalust kasutamata – uuel aastal juba uue mootoriga mudelitel uued hinnad. Väiketraktoritega on võimalik tutvuda meie esindustes Jüris, Türil ja Tartus.

Uue väiketraktori soetamiseks pakume John Deere Financial finantseerimisvõimalust intressiga alates 1,29 % + 3 kuu EURIBOR* (jääk 0%).

Pakkumine kehtib kuni 31.10.2020 või kuni kaupa jätkub.

*Tingimused kehtivad ainult juriidilistele isikutele. Tutvu finantsteenuste tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Küsi pakkumist ja lisainfot aia-, golfi- ja kommunaaltehnika müügiesindajalt
Simo Soop, tel 5591 5117 / simo.soop@wihuriagri.com

Esita ostusoov oma piirkonna müügiesindajale:

Simo Soop / Harju- ja Raplamaa / tel 5591 5117  / simo.soop@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com