John Deere kombainide pikendatud garantii

sept. 8, 2020

John Deere uutele teraviljakombainidele anname kaasa 3-aastase pikendatud garantii!

Pakume kõikidele uutele John Deere teraviljakombainidele 3-aastast pikendatud garantiid.

Kõikidele MY21 teraviljakombainidele (toodetud peale 01.09.2020) anname kaasa garantii 3 aastaks või kuni 1200 mootori töötundi. Lisagarantii 2 aastat hakkab kehtima peale tehasegarantii (1 aasta) lõppemist. Pikendatud garantii tähendab vähem tööseisakuid, pingevabamat hooaega lisaväljaminekute suhtes ning kindlustunnet aastateks.

Kuidas saad pikendatud garantiist kasu?

  • Kaitse ootamatu rikke korral – rikke kõrvaldamiseks tehtava remondi eest tasume meie.
  • Piiramatu remontide arv – diagnostika, vajaminevad varuosad, remondi töötunnid. Me teeme täpselt niipalju kui vaja, et sinu kombain saaks võimalikult kiiresti tagasi põllule.
  • Remont maaletooja esinduses – masina remonditöid teevad väljaõppinud John Deere-i hooldetehnikud. See annab kindlustunde, et remontimisel on kasutatud alati originaalvaruosi ja töö vastab John Deere’i etteantud nõuetele.
  • Lisaväärtus masinat müües – garantii korras hooldatud kombain on tõestus heaperemehelikult hoitud masinast ning on järelturul tugev müügiargument.

Kliendi omavastutus on 250€ garantiijuhtumi kohta.
John Deere teraviljakombainide tootearendus on järjepidev ning oleme kindlad toodete vastupidavuses ja kvaliteedis.

Suurenda tehtava teraviljakombaini investeeringuga oma meelarahu uue Wihuri Agri 3-aastase pikendatud garantiiga!

Küsi lisainfot pikendatud garantiist oma piirkonna müügiesindajalt:

Simo Soop / Harju- ja Raplamaa / tel 5591 5117  / simo.soop@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com