John Deere 8400R väärtuspakkumine

juuli 3, 2020

Põllutööde rekordipüstitaja on John Deere 8400R

John Deere 8R seeria traktorid on suurpõllumajaduse teenekad masinad, mis tänu tugevale raamile, haakelatilt veojõudu parandavale esisilla vedrustusele ja pikale teljevahele pakuvad täiuslikku haarduvust ja stabiilsust. John Deere 8400R traktorid pakuvad täisjõudlust ka kõige raskemates tingimustes ja seda väikese kütusekuluga.

 John Deere 8400R väärtuspakkumise kuumakse alates 2254,63 eurot.

John Deere 8400R tehniline varustus:

  • Mootor John Deere Powertech PSS 6 silindriline, 9 l töömahuga
  • Nominaalvõimsus 400 hj, maksimaalne võimsus lisavõimsusrežiimil 450 hj
  • Maksimaalne väändemoment 1806 Nm, pööretel 1600 p/min
  • Ultimate varustuspakett
  • Command Center puutetundlik ekraan
  • Tühimass 13500 kg
  • e23 käigukast 50 km/h
  • Autotrack automaatroolimine

John Deere 8400R hind 220 000 €+KM

Intress 0,49%+Euribor, kuumakse alates 2254,63 eurot.

Pakkumine on tehtud koostöös Luminor Liising AS-ga (JD Financial partner Eestis) ja arvestatud on järgnevate tingimustega:
vara hind KM-ta 220 000 €, sissemakse 10%, periood 60 kuud, jääkväärtus 30%*.

Jääkväärtuseta liisingtingimustel kehtib kampaaniaintress 0%!

Et tunneksid end veelgi kindlamalt annab Wihuri Agri piiratud hulgale masinatele kampaania raames lisagarantii ja FarmSight Ultimate tugiteenuste paketi 5 aastaks. FarmSight Ultimate teenusepakett sisaldab tasuta asendusmasina programmi, mis tähendab, et juhul kui peaks tehnilise rikke tõttu ette tulema pikem tööseisak, siis tagame Teile asendusmasina 48h möödudes.

Soodusintress 0,49%+Euribor kehtib ka teistele 8-seeria laomasinatele – küsi pakkumist oma piirkonna müügiesindajalt!

Antud pakkumine kehtib piiratud koguses masinatele kuni 31.07.2020.

*John Deere Financial finantseeringut pakume koostöös Luminor Liising AS-ga. Tingimused kehtivad ainult juriidilistele isikutele. Tutvu finantsteenuste tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

 

8400R võimsus haakelatilt                                                                                      Diiselkütuse ja DEF vedeliku kogukulu (DLG Powermix test)

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com