John Deere 6215R väärtuspakkumine

juuli 2, 2020

Enimmüüdud John Deere traktor Eestis!

John Deere 6215R  ratastraktorit iseloomustab tugev mootori võimsus ja konkurentsitult parim tõmbevõime mulla- ja transporditöödeks.  Selle tulemuse annab hästi läbimõeldud mootori, jõuülekande ja John Deere-i tuntud täisraamilahendus, mis peab vastu ka kõige raskemates töötingimustes ning seda konkurentsitult parima efektiivsusega. John Deere 6215R madalad ülalpidamiskulud tulevad pikkadest hooldusintervallidest ja madalast kütusekulust.

 John Deere 6215R väärtuspakkumise kuumakse alates 1809,82 eurot.

John Deere 6215R Premium Edition varustuses on:

  • Mootor John Deere PowerTech PVS 6 silindriline, 6,8 l töömahuga
  • Nominaalvõimsus 215 hj, maksimaalne võimsus lisavõimsusrežiimil 259 hj
  • Püsivõimsuse vahemik 1550-2100 p/min
  • Rippsüsteemi tõstevõime 9550 kg
  • Hüdropump tootlikkusega 155 l/min
  • Direct Drive otselülitusega käigukast 50 km/h
  • Esirippsüsteem
  • Autotrack automaatroolimise valmidus
  • Ultimate valguspakett
  • Lisaks rohkelt lisavarustust

Ratastraktori hind: 148 000+KM

Intress 0,49 %+Euribor, kuumakse alates 1809,82 eurot.

Pakkumine on tehtud koostöös Luminor Liising AS-ga (JD Financial partner Eestis) ning arvestatud on järgnevate tingimustega: vara hind KM-ta 148 000 €, sissemakse 10%, periood 60 kuud, jääkväärtus 30%*.

Jääkväärtuseta liisingtingimustel kehtib kampaaniaintress 0%!

Et tunneksid end veelgi kindlamalt annab Wihuri Agri piiratud hulgale masinatele kampaania raames lisagarantii ja FarmSight Ultimate tugiteenuste paketi 5 aastaks. FarmSight Ultimate teenusepakett sisaldab tasuta asendusmasina programmi, mis tähendab, et juhul kui peaks tehnilise rikke tõttu ette tulema pikem tööseisak, siis tagame Teile asendusmasina 48h möödudes. Oleme kindlad oma toodete ja parima teeninduse kvaliteedis!

Soodusintress 0,49%+Euribor kehtib ka teistele 6-seeria laomasinatele – küsi pakkumist oma piirkonna müügiesindajalt!

Antud pakkumine kehtib piiratud koguses masinatele kuni 31.07.2020.

*John Deere Financial finantseeringut pakume koostöös Luminor Liising AS-ga. Tingimused kehtivad ainult juriidilistele isikutele. Tutvu finantsteenuste tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com