Kiire ja töökindel ruloonpress F441R

juuni 1, 2020

Muutumatu kambrimahuga ruloonpress F441R – kõrge tootlikkus ning jõudlus

Võimas, raskete koormuste jaoks mõeldud fikseeritud kambrimahuga ruloonpress sobib nii märja silo kui ka kuiva põhu pressimiseks. Masinal on suure jõudlusega 2,0 või 2,2m laiune kogur, mis suudab kerge vaevaga ka ilma ummistumata pressida suuri vaalusid suurema töökiirusega. Masina sidumissüsteem asetseb pressi esiosas – võrgurulli vahetamiseks ei ole tarvis lisatööriistu ning töö saab tehtud vähem kui minutiga. Põllule saab kaasa võtta kuni 3 võrgurulli, mis tähendab, et saate pressida kuni 1500 rulooni, kui kasutate John Deere Xtrantet 4500m võrku.

Viis suletud laagritel töötavad piilatti, tugevdatud ajamiketid, 25% tugevamad pressikambri valtsid, 20% suuremad valtside laagrid ja Hardoxist sööterootori piid suurendavad oluliselt masina vastupidavust.

Juhul, kui press peaks siiski ummistuma, siis tänu pressi allalastavale koguripõhjale saab ummistuse kerge vaevaga ilma kabiinist väljumata kõrvaldada. Patenteeritud parallelogrammmehanismil töötav koguripõhi kõrvaldab ummistuse kogu masina laiuselt. Tutvu pressi kõikide tehniliste omadustega tootelehel, klikka siia.

John Deere ruloonpress F441R hind on alates 39 900+KM

Uue pressi ostuks pakume John Deere Financial finantseeringut intressiga 1,99%*.

Kuumakse 439,40 eurot

Sissemaks 10%
Jääkväärtus 30%
Periood 60 kuud

*John Deere Financial finantseeringut pakume koostöös Luminor Liising AS-ga. Tingimused kehtivad ainult juriidilistele isikutele. Tutvu finantsteenuste tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

 

F441R on kohe saadaval kõigis meie esindustes. Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga ja lepi kokku kohtumiseks aeg:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com