Fliegl Taurus

mai 14, 2020

FLIEGL ASW seeriasse lisandus uus haagis TAURUS, mis on mõeldud suuremahuliseks siloveoks.

FLIEGL TAURUS oma 2,3m kõrguste külgseinte ja 45m3 mahutavusega tandemsilla korral ja 50m3 tridem silla puhul on tõeline transpordi hiiglane. TAURUSE juures on kasutusel parimad komponendid, näiteks hüdraulilise vedustusega veotiisel koos tiisli kõrguse reguleerimisega. Tänu kompaktsele tiislile on haagisel väga hea manööverdavus. SIllatootja BPW poolt valmistatud hüdrauliline sillavedrustus silub ka suurimad konarused teel. BPW 410 x 180 silla puhul on suur koormustaluvus ja väga hea pidurdusnäitaja. Lisaks hüdrulilisele vedrustusele ja suurtele piduritrumlitele saab haagisele alla panna maksimaalselt 800/45 R26,5 rehvi, mis omakorda lisab stabiilsust, väga head kaalujaotust ja vähest pinnasetallamist.

Uuendusena pakub Fliegl LED tagatulede lahendust. Lisaks on välja töötatud uudne Fliegl Protect kaitsepakett, mis koosneb platsik poritiibadest, käru tagaosas olevast plastikpõllest. Lisana saab haagisele paigaldada hüdraulilise allasõidutõkke, mis tagaluugi avanemise korral, tõuseb automaatselt üles. Tänu sellele on allasõidu tõke haagise tühjendamisel alati puhas. Kuna juba standardmudel sisaldab väga head varustust pole vajadust pika lisavarustuse nimekirja järgi. Lisana saab valida näiteks koormakatte lahendusi.

FLIEGL ASW TAURUS on saadaval kahes versioonis:

  1. ASW 281 TAURUS – tandemsild, mõlemad sillad piduritega, täismass 23-24t
  2. ASW 391 TAURUS – Tridemsild, kõik sillad piduritega, täismass 31t

NB! Kuna on kasutusel uut tüüpi tiisel, siis kardaaniga käitatavaid lisaelemente haagisele paigaldada ei saa, näiteks sõnnikulaotur, vilja ümberlaadimiskruvi.

 

Esita tellimus uue universaalhaagise ostuks oma piirkonna müügiesindajale:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com