Telli uus Fliegl universaalhaagis

apr. 20, 2020

Fliegl universaalhaagis töötab sinu heaks aastaringselt – see sobib rohu- ja maisisilo, komposti, kartulite, sõnniku, hakkepuidu ja lume transpordiks.

Pakume lükandseinaga universaalhaagist FLIEGL ASW271 hinnaga 39 500€ +km.

Haagise omadused:

  • Täismass 20 000kg, tühimass 6800kg
  • Mahutavus: 35m3, kokkusurutult (silo) 56m3
  • Hüdraulilise vedrustusega veotiisel, mehaaniline tugijalg
  • Kahesüsteemne koormustundlik õhkpidur
  • Tandemsild, BPW 410×120, 385/65 R22.5 rehvid
  • Paraboolvedrustus Titan, 40km/h
  • Käru suurus PxLxK:  7100x2380x2000mm
  • Hüdrauliliselt avatav tagaluuk, viljaluugiga 420x250mm
  • 12V tuled

FLIEGL ASW lükandseinaga universaalhaagist on võimalik kasutada erinevate lisadega:

  • Tava tagaluuk
  • Vilja ümberlaadimiskruvi
  • Sõnnikulaotur
  • Lai rehvivalik
  • Tava, õhk ja ka hüdrauliline vedrustus
  • Sildade sundpööramine
  • Koormakate nii manuaalne kui hüdrauliline, lisaks külgedelt tiibadena kattev
  • 40km/h ja ka 60km/h kiirusepiirangutega
  • Vaata rohkem eestikeelsest trükisest

Laost kohe saadaval FLIEGL DPW 180 B palliveohaagis, hinnaga 14 900€+km.
Vaata lähemalt laotoodete nimekirjast.

 

Esita tellimus uue universaalhaagise ostuks oma piirkonna müügiesindajale:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com