Aiatehnika kevadkampaania

märts 23, 2020

Tutvu kevadkampaania tootevalikuga ja leia sobivaim murutehnika juba täna!

Otsid uueks aiahooajaks hea hinnaga kvaliteetset käsiniidukit või murutraktorit?

Tutvu aiatehnika kevadkampaania tootevalikuga ja leia sobivaim murutehnika John Deere’i tootevalikust.

Valikus on John Deere käsiniidukid:

  • RUN 51 soodushind 600 € (tavahind 690 €)
  • JS63V soodushind 700 € (tavahind 750 €)

John Deere muruõhutaja:

  • D38R soodushind 690 €  (tavahind 750 €)

John Deere Ztrak nullpöörderaadiusega murutraktorid:

  • Z335E soodushind 3800 € (tavahind 4300 €)
  • Z525E soodushind 5250 €  (tavahind 5900 €)

Antud kampaaniahinnad kehtivad kõikides Wihuri Agri kauplustes Türil, Tartus ja Jüris ning John Deere’i aiatehnika edasimüüjate juures üle Eesti. Vali lähim kauplus siit.

Kampaaniahinnad kehtivad kuni 30.06.2020 või kuni soodushinnaga tooteid jätkub.

 

Esita ostusoov aia-, golfi- ja kommunaaltehnika müügiesindale Simo Soop,
tel 5591 5117 / simo.soop@wihuriagri.com

või oma piirkonna müügiesindajale:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / rein.paloson@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Viljandi ja Jõgevamaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Tartumaa ja Ida-Virumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com